“Євробляхери” йдуть на президентські вибори: подробиці приголомшують

“Євробляхери” йдуть на президентські вибори: подробиці приголомшують

Активісти, які борються за доступне розмитнення в Україні, іменовані “евробляхерами”, заявили про політичні амбіції

Громадська організація “АвтоЕвроСила”, лідер якої Олег Ярошевич в знак протесту проти невигідного Закону спалив свій Range Rover, заявила про плани йти на вибори.

Активісти руху будуть формувати власну політичну силу “Сила Виборців”, яка піде на вибори президента і народних депутатів в 2019 році.

“Ми почнемо об’єднувати українців в першу Всеукраїнську громадянську платформу політичної дії” Сила Виборців “, яка сформує загальне бачення України, яку повинні створити наступний президент і парламент, виберемо гідних кандидатів на ці представницькі мандати, профінансуємо їх виборчі кампанії для приходу до влади і будемо контролювати виконання взятих ними на себе зобов’язань “, – говориться в зверненні” АвтоЕвроСили “.

Разом з тим, власники авто на іноземній реєстрації розуміють, що їх прихильників поки недостатньо для створення справжнього політичного руху. Хоча вони стверджують про 2,7 млн ??користувачів авто з іноземною реєстрацією.

Тому “евробляхери” готові до об’єднання з іншими політичними силами.

“Ми розуміємо, що для того, щоб ми створили таку силу, тільки нашої громади з нашими вимогами мало! Ми повинні об’єднатися з іншими спільнотами, які борються за свої права і інтереси, і роками чекають на свої закони! Щоб виступити єдиним цивільним фронтом “, – йдеться в зверненні.

Для эффективного избавления от гипертонии каждое утро съедайте 5 гр…
Серед перших акцій нової політичної сили – блокування кордонів України і проведення “багатотисячного мітингу під Адміністрацією Президента України з вимогою накласти вето на прийняті закони 8487 і 8488”. Ця подія має відбутися 15 листопада 2018.