Як московський поп Бонь із Верхніх Воріт за двома зайцями бігає

Як московський поп Бонь із Верхніх Воріт за двома зайцями бігає

Юрій Бонь, що раніше служив у Свято-Троїцькій церкві в с.Руське Мукачівського району прославився серед мешканців села своєю невпевненістю чи то краще, небажанням, визначитися із церковною фарою, в які проживає священнослужитель. Після його переходу до Церкви Різдва пресвятої Богородиці у с.Верхні Ворота Воловецького району, отець Бонь не забажав звільнити церковну фару у с.Руське і залишив там проживати свою родину.

Церковна фара у с.Руське

Через такі обставини, ієрей Тарасій Шелельо, який тепер служить в с.Руське не має змоги поселитися у церковній фарі, так як родичі отця Боня відмовляються звільняти будівлю. Вочевидь, така поведінка наштовхує на думку, що Бонь таки поставив меркантильні інтереси вище громадських.

Церковна фара у с.Верхні Ворота

Одночасно, священнослужитель не прозвітував громаді с.Руське про використані кошти, через що, заслужив не найкращу репутацію серед жителів села, які, у вузьких колах, перемовляються про ганебну поведінку отця Боня. Та попри все це, Бонь таки прагне повернутися до с.Руське і продовжити богослужіння, що вкрай негативно розцінюється мешканцями села.