«Великий патріот» Закарпаття та екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк «турбується» про русинів на елітних пляжах Тенерифе з угорським паспортом?

«Великий патріот» Закарпаття та екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк «турбується» про русинів на елітних пляжах Тенерифе з угорським паспортом?

Скандально відомий ужгородський політик та бізнесмен, колишній міський голова Сергій Ратушняк потрапив у черговий медійний скандал через пост у Facebook, де називає Закарпаття «Підкарпатська Русь», закарпатців – русинами та натякає на автомію області у складі України.

Відповідний пост на власній сторінці у соцмережі Сергій Ратушняк зробив 8 травня, однак на сьогоднішній день пост, ймовірно, видалений. У повному тексті звернення до Президента України, Кабміну та Верховної Ради, яке встигли оприлюднити деякі ЗМІ, екс-мер Ужгорода взагалі натякає на нелегітимність перебування Закарпатської області у складі України.

Це вже далеко не перший медійний скандал у який потрапляє Сергій Ратушняк. Один з його постів, де він називає українську мову «хрюканням і блювотинням», привів до відкриття СБУ кримінального провадження за зверненням народного депутата Ірини Подоляк у лютому 2017 року.

  • Як результат мого звернення СБУ відкрила кримінальне провадження щодо Ратушняка за зневажливі вислови про українську мову, - написала вона. - 30 січня 2017 року колишній міський голова Ужгорода Ратушняк Сергій на своїй сторінці у ФБ опублікував повідомлення, у якому закликав будувати стіни кримські, донбаські, чернівецькі, одеські, львівські й відгородитись від "ненависної" київської влади, - коментує інцидент Ірина Подоляк.