Його високопреосвященніший симулянт Феодор: як насправді (!) проходить реабілітація владики

Його високопреосвященніший симулянт Феодор: як насправді (!) проходить реабілітація владики
Митрополит Феодор

З особистих джерел в Мукачівській єпархії УПЦ стало відомо, що 21 листопада митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора  було госпіталізовано до Мукачівської ЦРЛ з діагнозом інсульт.

Попри те, що спеціалісти в галузі медицини одноголосно стверджують, що термін реабілітації після перенесення інсульту повинен становити близько 2 тижнів у постільному режимі та під крапельницями, владика Феодор, при загадкових обставинах, скоротив таку реабілітацію аж до одного дня, хизуючись наступного дня після госпіталізації безумовно хорошим самопочуттям.

         Такі обставини «чудотворної» реабілітації були радісно сприйняті митрополитом Феодором, який, скориставшись такими ускладненнями (!) здоровя, надав перевагу елітному відпочинку. 26 листопада, разом з особистим водієм Ігорем Малишем, особистим секретарем Іваном Фенничем, головою паломницького єпархіального відділу архімандритом Марком Куштаном та бухгалтером єпархії Василем Керецманом, високопреосвященніший симулянт виїхав на власному легковику марки «Mercedes» до сусідньої Угорщини.

Невже сердешний Феодор до тієї міри захворів, що перебував у настільки безпорадному стані, що йому необхідний був супровід чотирьох осіб?

В той же час, зі слів священнослужителів Мукачівської єпархії УПЦ, які підтримують створення Єдиної Помісної Православної Церкви, зрозуміло, що владика Феодор інсценував свою хворобу та немічність всього лише для того, щоб не брати участі в Об’єднавчому Соборі, який попередньо запланований на грудень 2018.

Безперечно, митрополит обрав таку позицію для того, щоб не приймаючи участі в Об’єднавчому Соборі, користуватися повагою та авторитетом у предстоятеля УПЦ блаженнішого митрополита Онуфрія. Вочевидь, що після надання Українській Православній Церкві Томосу про автокефалію Феодор проголосить, що він всіляко підтримував становлення Єдиної Помісної Православної Церкви, та попри таку «важку хворобу» був змушений лікуватися за кордоном, бо українська медицина була не спроможною впоратися з таким «страшним» діагнозом.

Нещасний Феодор, продумуючи власну брехню до найменших деталей, так і не спромігся на такий грандіозний обман – забрехався підлеглим священнослужителям, вірянам, ну і власне самому собі.

Шановний Феодор! Звертаючись до Вас нагадуємо, що все золото, яке Ви заробили та заробите на посаді керуючого єпархією, у вічне життя не заберете, брехнею вірян в своїй Церкві не втримаєте. Або приймайте участь в Об’єднавчому Соборі та підтримуйте становлення нової церкви, або ж звільняйте своє керівне крісло для більш достойного кандидата!