Правда про активіста “ГО ДОСТА” із Хустщини - Бовкуна Івана Васильовича

 Правда про активіста  “ГО ДОСТА” із Хустщини - Бовкуна Івана Васильовича

Шановні мешканці Закарпаття , для повноти картини надаю трохи інформації відносно СЛАВНОЗВІСНОГО ГЕРОЯ ТА АКТИВІСТА “ГО ДОСТА” із Хустщини — Бовкуна Івана Васильовича .

І так - по порядку Бовкун Іван Васильович — особа , яка перебуває в якості обвинуваченого в Хустському районному суді (суддя Савицький Сергій Анатолійович) і на даний час йому інкримінують наступні злочини , а саме :

152 ч.1 — згвалтування із застосуванням фізичного насильства , 
152 ч.2 — згвалтування вчинене повторно , 
153 ч. 2 — задоволення статевої пристрасті неприродним способом 
121 ч.1 — умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень 
187 ч.1 — розбійний напад із застосуванням насильства
135 ч.3 — залишення в небезпеці та ненадання допомоги особі яка перебуває в безпорадному та небезпечному для життя стані .

Одночасно зауважимо , що пан суддя проводить повторний розгляд даних справ , так як перший вирок , а саме 14 років позбавлення волі для Бовкуна І.В. , в Апеляційному суді Закарпатської області із “допомогою” його матері та її “Ювелірної крамниці” був скасований та справа повернута на доопрацювання і тому так довго триває судова тяганина .....

368 ч.3 — отримання неправомірної вигоди (хабар), за який в 2016 році суддя Довжанин Михайло Михайлович , виніс вирок про визнання винним шановного Активіста , (який на той час обіймав посаду старшого майстра лісу Хустського лісгоспу) та сплату ним штрафу.

Думаю , що свідомі громадяни та порядні члени громадських організацій візьмуть дану інформацію (достовірність якої можна легко перевірити) до уваги та зроблять відповідні висновки .......

Радимо керівництву ГО"Доста Закарпаття" ретельніше перевіряти своїх "активістів", щоб не потрапляти в неприємні ситуації.

Будемо й надалі пильно спостерігати за діяльністю шановного Івана ........