Для псевдоактивіста Павлова суд обрав запобіжний захід – домашній арешт

Для псевдоактивіста Павлова суд обрав запобіжний захід – домашній арешт

Домашній арешт з 21:30 до 7 ранку – такий запобіжний захід обрали голові сумнівно патріотичної організації «Доста Закарпаття» Павлу Павлову.

В Ужгородському міськрайонному суді слідчий прокурор клопотав про цілодобовий домашній арешт підозрюваному. Павла Павлова звинувачують у вчиненні злочину середньої тяжкості, а саме хуліганство.  

Йдеться про інцидент в приміщенні ВАТ ДАК ДП "Закарпатський облавтодор" 31 січня 2019 року, коли П.Павлов разом із іншими особами, прийшли вимагати у посадових осіб даного державного підприємства повернення коштів за пошкоджені автомобільні шини та ремонт автомобільних доріг Закарпатської області.  

Вочевидь, після повного фіаско «євробляхарської» теми, Павлов вигадав собі нову - компенсацію за пошкоджені колеса. Однак робить він усе невдало і нерозумно. Якби мав хоч краплю патріотичної позиції,  то вирішував би такі речі грамотно і демократично. Кидати в обличчя автодорожника документами, коли він намагається протидіяти беззаконню, в європейській державі можна, але це, без сумніву, арешт. Нехай вчиться відповідати за свої рішення та вчинки.